Veškeré informace na webových stránkách www.codecofacility.cz, včetně vizualizací a odkazů, mají pouze informativní charakter a podléhají změnám.
Společnost CODECO Facility, s.r.o. byla založena v roce 2006 z potřeby zajistit správu budov a areálů patřících do portfolia mateřské společnosti CODECO, a.s. CODECO Facility byla vybudována jako plně profesionální společnost, schopná poskytovat kompletní služby v oblasti facility managementu.

CODECO Facility se od počátku zaměřila především na správu budov a areálu KOLBENOVA CITY DEVELOPMENT v Praze 9 - Vysočanech. Společnost postupně převzala správu Logistického areálu Hostivař v Praze 10 a portfolio pozemků ve vlastnictví ČKD PRAHA Holding, a.s. Rychle se rozvíjející CODECO Facility zakrátko uspěla také ve výběrovém řízení na správce vysočanského areálu ČKD PRAHA DIZ, a.s. V současné době společnost spravuje více než 70 budov, jejichž podlahová výměra přesahuje 200 000 m², a to na pozemcích o rozloze přes 25 ha.

Naše výhody
CODECO Facility s.r.o. těží ze spolupráce s mateřskou developerskou společností CODECO, a.s. Jsme u zrodu všech developerských aktivit a spolupracujeme na výstavbě či rekonstrukcích objektů. Díky tomu se na všech projektech podílíme již v ranné fázi projektování a vkládáme tak naše zkušenosti s facility managementem do návrhu a později i samotné realizace objektových technologií. Provádíme oponenturu navržených technologií budov s cílem dosáhnout efektivního provozu a nejlepších služeb pro budoucí majitele či nájemce daného objektu. Cílem společnosti je zajišťovat servis a kompletní služby v oblasti facility managementu a vybudovat si na trhu silné postavení ve svém oboru.

ikona Projektová karta ke stažení (.pdf, 1,5 MB)